Agencja Pracy

Agencja Pracy Kalisz Pomorski tel: 533 024 116

Poradnik Klienta

Leasing pracowników
Oferujemy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na wyznaczony czas. Stanowi wówczas opcja o dużo popularniejsza i pozytywniejsza od standardowego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub jest zwiększonego popytu na proste produkty.

Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Pracowników kupionych na wartości leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, gdy w sukcesie jakiegokolwiek innego typie zatrudnienia. Jeszcze będą wtedy oni posiadali obowiązek terminowo przedstawiać się w spółce, rzetelnie wykonywać zlecone im zadania, a i bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z zmiany oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ każde formalności połączone z ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na terenie naszego świata poświęca na siebie swoja agencja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając kobietę z zagranicy na wartości leasingu. Stanowi obecne w cali prawna i wielka forma zatrudnienia pracownika. Pozwala Ci ona na zatrudnienie dodatkowego personelu na konkretnie określony czas, a następnie, po okresie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do codziennej wielkości znanej firmy.

Oferujemy pracowników odpowiednich do budowania bardzo wielu nowych zadań, tak związanych z aktywnością fizyczną, kiedy i umysłową. Współpracują z nami osoby planujące zatrudnić się w sferach zarówno takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy i medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu ludzi i dlaczego powinieneś zdecydować się na tę opcję, szukając człowieka na zły czas?

Przede każdym, zmniejszasz koszty połączone z zatrudnieniem danej jednostki. Nie musisz martwić się formalnościami, czy nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – opowiemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, a ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że człowieka na wartości leasingu znajdziesz z nami obecnie w jakiś dzień, już po otrzymaniu dokumenty z zakresami kandydatów.

Po drugie, możesz spokojnie określić to, jakie wymagania planujesz także których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o możliwości miejsce. Nie będziesz potrzebował spełniać rekrutacji „na ślepo” zaś w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz znacznie precyzyjnie przedstawić nasze pragnienia, a my gwarantujemy, że a oczywiście znajdziemy dla Twojej firmy dobrego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że człowiek, którego zatrudniłeś nie zbiera się, lub potrzebny Ci ktoś o wyższych kwalifikacjach, możesz w wolnym momencie oddać się do nas o jego wymianę. Nie dasz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my wypełnimy wszystkich formalności, a i zaproponujemy Ci ostatniego człowieka na zajęcie zwolnionej osoby. Z różnej natomiast strony, jeśli człowiek wykaże się doskonale zbierać się w Twoim systemie także będziesz usatysfakcjonowany z jego roli, zaoferujemy Ci możliwość zatrudnienia go na pełny etat. Pozwala Ci ostatnie uzyskać z razu sprawdzoną i zawodową osobę do pracy, bez potrzeb otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania gościa na poziom próbny.
Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Pamiętaj także, że całych weryfikacji umiejętności pracownika, czy prawd jego zdolności dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ci go jako kandydata. Podejmując zgodność z wszelkim z bliskich gości przekonywali się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgoda z nami byłaby ciężka. Zatrudniając naszego pracownika w sytuacji leasingu zyskasz więc pewność, że tak współpracujesz z głową potrafiącą się na prace.

Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza możliwości w sytuacji leasingu to to tak świetny pomysł na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko podejmuje się w cali legalnie, a Ty możesz radować się efektami pracy dodatkowej role w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – i myśl: jednak jesteś okazję zatrudnić odpowiedniego człowieka na pewne. Nie odkładaj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Kołobrzeg tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments